Bugun...Sosyolog Yazar Polat DOĞRU 9 Aralık'ta Ceyhan'da

Tarih: 08-12-2016 10:59:18 Güncelleme: 08-12-2016 11:23:18 + -


Sosyolog Yazar Polat DOĞRU 9 Aralık 2016 Cuma günü saat 18:00’da Özel Ceyhan Final İlkokulu, Ortaokulu, Anadolu Lisesi’nin katkılarıyla gözleri parlayan, mutlu, güçlü, başarılı çocuklar için ‘GERÇEK ANA BABALIK’ konulu seminerini Murat Göğebakan Kültür Merkezinde verecektir.


Sosyolog Yazar Polat DOĞRU 9 Aralık'ta Ceyhan'da

SOSYOLOG-YAZAR POLAT DOĞRU 9 ARALIK’TA CEYHANDA !

Sosyolog-yazar Polat DOĞRU ;  9 Aralık 2016 Cuma günü saat 18:00’da Özel Ceyhan Final İlkokulu, Ortaokulu, Anadolu Lisesi’nin katkılarıyla gözleri parlayan, mutlu, güçlü, başarılı çocuklar için ‘GERÇEK ANA BABALIK’ konulu seminerini Murat Göğebakan Kültür Merkezinde verecektir.

Anne Babalık dünyanın en zor mesleklerinden biridir. ‘Tohum düştüğü toprağa göre yeşerir.” Felsefesinden hareketle sizin düşünceleriniz tavır ve yaklaşımlarınız çok çok önemlidir. Çocuklarımız, biz anne babaların yaşam sebepleri ve bu dünyadaki en kıymetlilerimiz… Çocuklarımız için bu seminere katılımınız önemlidir.

           Polat DOĞRU kimdir? 1974’te doğdu, orta ve lise öğretimini Türkiye’nin çeşitli yerlerinde tamamlayıp İstanbul Teknik Üniversite’sini bitirdi. Sosyoloji alanında yüksek lisans çalışmasına devam etmektedir. Öğrenciliği sırasında ilgi duyduğu davranış bilimleri, onu önce eğitim danışmanı, ardından TRT’de program danışmanı ve senaryo/metin yazarı olarak görev yapacak noktaya getirdi.
          2000’de tanıştığı Doğan  Cüceloğlu’nun “Ailem ve Yaşam” programının,
yayında olduğu sürece editörlüğünü yaptı. TV360’da yayınlanan “Doğan Cüceloğlu ile İnsan İnsana” programının yapımcılığını yapmakta ve sunucu olarak ekranı paylaşmaktadır.

Danışman ve metin yazarı olarak görev aldığı çeşitli özel sektör
ve sivil toplum kuruluşu projeleri için İlk Yardım 112, Çevremize Neler Oluyor?, Deprem Dede ve Engelliler, Binaların Sırrı adlı çocuk hikâye kitapları hazırlamıştır. Doğan Cüceloğlu ile 2011’de İnsan İnsana Sohbetler 1 adlı ortak kitapları yayınlanmıştır. Çeşitli kurumlara danışman, eğitmen olarak hizmet sunan ve seminerler veren Polat Doğru, evli ve 2 çocuk babasıdır.
Bu haber 1466 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER EĞİTİM Haberleri

YUKARI