Bugun...Muhtarlar Adana'nın mührünü Başka Sözlü'ye teslim etti

Tarih: 20-10-2017 09:16:29 + -


Muhtarlar Günü dolayısıyla Türkiye Muhtarlar Derneği Üyeleri, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'yü ziyaret ederek Hüseyin Sözlü yazılı bir mühür takdim ettiler


Muhtarlar Adana'nın mührünü Başka Sözlü'ye teslim etti

Muhtarlar Adana'nın mührünü Başka Sözlü'ye teslim etti

 

Muhtarlar Günü dolayısıyla Türkiye Muhtarlar Derneği Üyeleri, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'yü ziyaret ederek Hüseyin Sözlü yazılı bir mühür takdim ettiler.

 

"HALKA EN YAKIN SEÇİLMİŞLERSİNİZ"

 

Türkiye Muhtarlar Derneği Üyeleri, Muhtarlar Günü dolayısıyla Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'yü ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında Başkan Sözlü, demokratik kültürün her zeminde hakim olması için muhtarların önemli olduğunu, muhtarlıkların halka en yakın noktalar olduğunu belirti.

 

"ADANA'NIN MÜHRÜ BAŞKAN SÖZLÜ'NÜN"

 

Adana Büyükşehir Belediyesi olarak halkın oylarıyla, en tabandan seçilen muhtarları belediye ve halk arasında köprü olarak gördüklerini ifade eden Başkan Hüseyin Sözlü'ye, Türkiye Muhtarlar Derneği tarafından ismine yaptırılmış bir mühür takdim edildi. Heyet, mührü takdim ederken "Adana'nın mührü sizindir Başkanım" dediler.

 

"BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ"

 

Başkan Sözlü, mührü vurmak için istediği boş kağıdın üzerini şu sözlerle doldurarak muhtarlara teşekkür ederek anlamlı günlerini kutladı:

"Cumhuriyet'in kurucu ilkelerine sadık, demokratik kültürün ülkemizde hakim olmasını arzulayan bir belediye başkanı olarak inanarak ifade ediyorum ki muhtarlarımız demokrasinin vazgeçilmezidir. Onlar belediye ve halk arasında köprü vazifesi gören bizim çözüm ortaklarımızdır. Şeffaf belediyecilik anlayışı ile yürüttüğümüz hizmetlerimizde muhtarlarımızın düşünceleri ve yönlendirmeleri bizim için her zaman değerlidir.

Birlikte daha güçlüyüz!"
Bu haber 1342 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER ADANA Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • SAYI 118
  resim yok
 • SAYI 117
  SAYI 117
 • SAYI 116
  SAYI 116
 • SAYI 115
  SAYI 115
 • SAYI 114
  SAYI 114
 • SAYI 113
  SAYI 113
 1. SAYI 118
 2. SAYI 117
 3. SAYI 116
 4. SAYI 115
 5. SAYI 114
 6. SAYI 113
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • ASKİ
  ASKİ
 • 15 TEMMUZ
  15 TEMMUZ
 • HABER VİDEOLARI
  HABER VİDEOLARI
 1. ASKİ
 2. 15 TEMMUZ
 3. HABER VİDEOLARI
VİDEO GALERİ
YUKARI