Bugun...MİLLETVEKİLİ MUHARREM VARLI'DAN 2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

Tarih: 18-09-2016 16:16:20 + -


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili Muharrem Varlı 2016-2017 yılı eğitim-öğretim yılı münasebeti ile bir mesaj yayınladı.


MİLLETVEKİLİ MUHARREM VARLI'DAN 2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

MİLLETVEKİLİ MUHARREM VARLI'DAN 2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili Muharrem Varlı 2016-2017 yılı eğitim-öğretim yılı münasebeti ile bir mesaj yayınladı.

 

Milletvekili Varlı mesajında Yeni bir eğitim ve öğretim yılına girerken çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitim ve öğretim haklarını çok iyi bir şekilde idrak edelim, Çocuklarımızın kendilerine, ailelerine, çevrelerine, milletimize ve insanlığa yararlı birer birey yetişmelerinin iyi bir eğitimle mümkün olabileceğini hiçbir zaman aklımızdan çıkarmamalıyız.

 

VATAN VE MİLLİ EGEMENLİĞİN BEKASINI İÇİ EN ANLAMLI YATIRIM EĞİTİM YATIRIMIDIR

 

Milletvekili Varlı Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün Cumhuriyet Öğretmenlerimizden fikri hür, vicdanı hür yeni nesiller istiyor’ Yeni nesiller  milli duygularla donatıldığı zaman vatanına, milletine ve bayrağına her zaman  sahip çıkacağını ve  en anlamlı yatırımın vatan ve milli egemenliğin bekası için eğitime yapılan yatırım olduğunun altını çizdi ve Toplumların muasır medeniyetler seviyesine ulaşmasında eğitim ve öğretimin son derece önemli olduğunu belirtti.
 

 "Geleceğimizin mimarları olan öğretmenlerimizden beklentimiz, Türk milletinin milli, manevi, ahlaki, tarihi ve kültürel değerlerini koruyan ve geliştiren, ailesini, vatanını, milletini seven ve daima yücelten, Çalışkan bireyler yetiştirmeleridir.

 

 2016-2017 yılı eğitim ve öğretim yılının yeni hedefler ve büyük bir heyecanla  bir eğitim- öğretim yılına başlayacak olması öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, velilerimizin ve tüm Milli Eğitim çalışanlarının sevinç ve heyecanlarını gönülden paylaşıyorum. Gözleri heyecanla parlayan, yüreklerinde öğrenme sevgisiyle okullarına adımlarını atan çocuklarımız okulları, öğretmenleri, arkadaşları ve kitapları ile buluşmaları eğitim ve öğretim için son derece önemli bir gündür.

 

Bu duygu ve düşüncelerle büyük emek isteyen, Sabır ve özveri gerektiren eğitim yolculuğunda hep beraber el, ele vererek yeni dönemde Ülkemizdeki eğitim çıtasını daha yükseklere taşımak için 2016-2017 eğitim ve öğretim yılının çocuklarımıza, velilerimize. Öğretmenlerimize ve tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diliyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Bu haber 959 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER EĞİTİM Haberleri

YUKARI