Bugun...MHP Adana’da Vatandaşlarla Buluşuyor

Tarih: 01-08-2017 11:35:14 + -


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanlığı Yazın kavurucu sıcaklarına rağmen vatandaşlarla buluşma ve kaynaşma programlarına ara vermeden devam ediyor.


MHP Adana’da Vatandaşlarla Buluşuyor

MHP Adana’da Vatandaşlarla Buluşuyor

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanlığı Yazın kavurucu sıcaklarına rağmen vatandaşlarla buluşma ve kaynaşma programlarına ara vermeden devam ediyor.

 

HER GÜN DEĞİŞİK BİR YERDE…

Hemen her gün değişik bir ilçede değişik yerleşim birimlerinde gerçekleştirilen programlar kapsamında MHP kurmayları bu sefer Yüreğir’de Doğankent Mahallesinde vatandaşlarla kucaklaştı. MHP Yüreğir İlçe Başkanlığı’nca düzenlenen toplantıda MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran, MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı da hazır bulundu. MHP Yüreğir İlçe Başkanı Yıldıray Şener’in ev sahipliğinde icra edilen toplantı yoğun ilgi gördü.

 

MUHARREM VARLI

MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, içeride ve dışarıda meydana gelen gelişmeler hakkında bilgi verdi. Varlı “Değerli hemşehrilerim; ihanetin ve husumetin kuşatması altında bulunan Türkiye zor bir süreçten geçiyor. Emperyalist güçler, vekalet savaşlarıyla dışarıda ülkemizi zorda bırakmaya çalışırken içeride de paralı askerlerini kullanmaktan geri kalmıyorlar. Ama bu millet ne ihanete ne de husumete diz çökmedi, çökmez. Milliyetçi Hareket Partisi ve Türk milliyetçileri buna izin vermez. Dün kızıl emperyalizme geçit vermeyen Ülkücü hareket, bugün de Haçlı-Siyonist kuşatmasına izin vermeyecektir. Yeter ki bir olalım, saflarımızı sıkı tutalım” dedi.

 

SERTAN DURAN

MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran da, “Hemen her gün değişik noktalarda hemşehrilerimizle, vatandaşlarımızla bir arada olmanın mutluluğu içindeyiz. Bugün de Yüreğir’in yiğit insanlarıyla beraberiz. Çukurova yanıyor, kavruluyor, sizler gibi bizler de terliyoruz. Terlemeden, emek vermeden de olmuyor. Ağustos böceğini değil karıncayı örnek alıyoruz. Bizler bugün yorulmazsak bizden sonra gelecek nesiller rahat edemez. Bu ülke sizin, bizim, hepimizin. Adana’da huzuru, refahı daha iyi nasıl sağlarız; bunun hesabı içindeyiz. Hemşehrilerimizin sorunlarına daha iyi nasıl çare üretiriz; onun derdindeyiz. Onun için buradayız” şeklinde konuştu.” diye konuştu.

 

YILDIRAY ŞENER

MHP Yüreğir İlçe Başkanı Yıldıray Şener ise, ilçe teşkilatı olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Milliyetçi Hareket Partisi’nin Yüreğir’de önemli bir potansiyele sahip olduğunu belirten Şener “Yüreğir’de hak ettiğimiz yere geleceğimizden şüphemiz yok” mesajı verdi.

 
Bu haber 836 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • SAYI 116
  SAYI 116
 • SAYI 115
  SAYI 115
 • SAYI 114
  SAYI 114
 • SAYI 113
  SAYI 113
 • Sayı 112
  Sayı 112
 • SAYI 111
  SAYI 111
 1. SAYI 116
 2. SAYI 115
 3. SAYI 114
 4. SAYI 113
 5. Sayı 112
 6. SAYI 111
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • ASKİ
  ASKİ
 • 15 TEMMUZ
  15 TEMMUZ
 • HABER VİDEOLARI
  HABER VİDEOLARI
 1. ASKİ
 2. 15 TEMMUZ
 3. HABER VİDEOLARI
VİDEO GALERİ
YUKARI