Bugun...Mavi Dünya Açıldı

Tarih: 14-08-2017 05:40:49 + -


Ceyhan'da sektöründe ilk olan nikah, bebek ve sünnet şekerleri, doğum günü parti malzemeleri ve organizasyon üzerine faaliyet gösteren Mavi Dünya görkemli bir organizasyonla resmen açıldı.


Mavi Dünya Açıldı

Mavi Dünya Açıldı

Ceyhan'da sektöründe ilk olan nikah, bebek ve sünnet şekerleri, doğum günü parti malzemeleri ve organizasyon üzerine faaliyet gösteren Mavi Dünya görkemli bir organizasyonla resmen açıldı.

 

Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Başkan Yardımcısı Zafer Bakır, Ziraat Odası Başkanı Muhammet Bulut, CTO Meclis Başkanı M. Ali Toptaş, Ceyhan Esnaf Kefalet Koop. Başkanı İbrahim İkidağ ve İzzet Aydemir'in kurdeleyi birlikte kestikleri Mavi Dünya, hizmete girdi.

 

YENİ BİR DÜNYAYA AÇILAN KAPI

Cumhuriyet Mahallesi, Sümerevler Apartmanı altında 'Yeni bir dünyaya açılan kapı' sloganıyla hizmet sektörüne giren Mavi Dünya'da, Nikah, Sünnet ve bebek şekerleri, Doğum ve doğum günü parti malzemeleri, kına malzemeleri, davetiye, dış çekim ve organizasyon gibi alanda hizmet vereceğini söyleyen İşletme Sahibi Fadile Karcı'nın ağabeyi Gazeteci İzzet Aydemir, "Ceyhan'da eksikliği hissedilen bir sektördü. KOSGEB girişimcilik sertifikasına sahip kardeşim Fadile Hanım, işyeri açmayı düşünürken bu eksikliği farkettik ve bugün bu işletmeyi Ceyhan'ımızın hizmetine sunuyoruz. Açılışımıza katılan Sayın Kaymakamımıza, belediye başkanımıza, değerli STK ve Kurum temsilcilerine, siyasi parti temsilcilerimize, muhtarlarımıza ve halkımıza teşekkür ediyorum" dedi.

 

BOYDAK: İLÇEDE FARK EDİLEN BİR EKSİKLİKTİ

Ceyhan'a yapılan her yatırımın destekçileri olduklarını söyleyen Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, bugün açılışını yapmış olduğumuz Mavi Dünya Nikah Şekerleri işletmesi ilçemizde eksikliği hissedilen bir sektördü. Bu bağlamda işletme sahiplerini kutluyor, ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Halkımız artık Adana'ya, Osmaniye'ye gitme gereği duymadan, alışverişini Ceyhan'dan yapabilecekler. Yeni işyerinin işletme sahiplerine ve Ceyhan'ımıza hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

 

KAYMAKAM:

Açılış töreninde konuşan Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy ise, 'Gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurma zorunluluğumuz var. Eskiden süsleme, parti ve benzeri organizasyonlar fazla yokken, yaşadığımız bu dönemde neredeyse olmazsa olmaz gibi bir durum söz konusu. Belediye başkanımızın da dediği gibi ilçemizde olmayan bir işletmeyi Ceyhan'ımıza kazandıran işletme sahibi Fadile Hanımefendiye ve Gazeteci kimliği ile tanıdığımız İzzet Bey'i tebrik ediyor, başarılar diliyorum" dedi.

 

'HACIMUZİN' BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Yeni açılan Mavi Dünya'da, Nişan, düğün, sünnet ve benzeri günlerde kiraya verilmek için üstü açık Murat 124 araç büyük ilgi gördü. Hacı Murat olarak halk arasında bilinen aracın, özel gün organizasyonları için dizayn edilen araca, 'Lumizin' benzetilmesi yapıldığından dolayı işletme sahipleri de adını 'Hacımuzin' koyduklarını ifade ettiler. Açılışa katılanların ilgi odağı olan Hacımuzin'in direksiyonuna geçen Ceyhan Ziraat Odası Başkanı Muhammet Bulut, protokol üyeleri ve katılımcılarla beraber fotoğraf çekmeyi ihmal etmediler.
Bu haber 1757 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER CEYHAN Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • SAYI 118
  resim yok
 • SAYI 117
  SAYI 117
 • SAYI 116
  SAYI 116
 • SAYI 115
  SAYI 115
 • SAYI 114
  SAYI 114
 • SAYI 113
  SAYI 113
 1. SAYI 118
 2. SAYI 117
 3. SAYI 116
 4. SAYI 115
 5. SAYI 114
 6. SAYI 113
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • ASKİ
  ASKİ
 • 15 TEMMUZ
  15 TEMMUZ
 • HABER VİDEOLARI
  HABER VİDEOLARI
 1. ASKİ
 2. 15 TEMMUZ
 3. HABER VİDEOLARI
VİDEO GALERİ
YUKARI