Bugun...BAYAR, “TECRÜBEMLE CEYHAN'IN TÜM SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ”

Tarih: 23-11-2018 10:45:35 + -


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ceyhan Belediye Başkan Adayı Mustafa Bayar Ceyhan Basını ile bir araya geldiği toplantıda, 10 yıllık Belediye Başkanlığı tecrübesi ile ayağı yere basan ve Ceyhan'ın sorunlarına çözüm üreten projelerle hazır olduğunu ve klasik bir aday olmadığını söyledi.


BAYAR, “TECRÜBEMLE CEYHAN'IN TÜM SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ”

BAYAR, “TECRÜBEMLE CEYHAN'IN TÜM SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ”


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ceyhan Belediye Başkan Adayı Mustafa Bayar Ceyhan Basını ile bir araya geldiği toplantıda, 10 yıllık Belediye Başkanlığı tecrübesi ile ayağı yere basan ve Ceyhan'ın sorunlarına çözüm üreten projelerle hazır olduğunu ve klasik bir aday olmadığını söyledi.


BAYAR; “BİZ GÜCÜMÜZÜ BİRLİĞİMİZDEN ALIYORUZ...”


Jasmin Park 322 Kafe'de MHP Ceyhan Belediye Başkan Aday Adaylarıyla birlikte, Ceyhan basın mensuplarıyla bir araya gelen Ceyhan Belediye Başkan Adayı MHP’li Mustafa Bayar, “Bu gün burada sadece Mustafa Bayar olarak değil, bir Oğuzhan Güleç, bir Serkan Yıldız, bir Burak İnceoğlu, bir Türker Dündar, Oğulcan Atakuş olarak, Adana Milletvekilimiz Muharrem Varlı, Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü, İl Başkanımız Bünyamin Avcı’nın ve Ceyhan ilçe Teşkilatımızın mütabakatlarıyla Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyin taktir ve teveccühü ile adayım” şeklinde konuştu.


“SİYASİ HAYATIM BOYUNCA AYIRIMCILIK YAPMADIM”


Hiçbir zaman insanların siyasi görüşüne, dinine, diline ırkına bakarak ayırımcılık yapmadığını söyleyen Bayar, “ Mutlaka siyasi bir kimlikle seçilirsiniz, ama seçildikten sonra siyasi kimliğinizi bırakır herkesin Belediye Başkanı olarak hizmet edilir. Bir ilçenin Belediye Başkanın o ilçede yaşayan herkesin Belediye Başkanı’dır. Burada söz veriyorum inşallah seçildiğimde siyasi ikbal uğruna kimseye rant sağlamayacağım. Ben klasik belediye başkanı olmayacağım, şunu söylemeliyim ki, belediye işçi yığını olan bir yer olmayacak. İhtiyaca göre personel olacak her kes çalışacak, size söz veriyorum, bir tane bankamatikçi olmayacak, inşllah Ceyhanlı’lar bizi bu göreve layık görürse takip edin bulursanız istifa ederim” dedi.


“HİZMET EDECEK BİR EKİP OLUŞTURACAĞIZ”


Diğer Belediye Başkanlarının 2 yılda oluşturacağı kadroları kendisinin 2 saatte oluşturabileceğini, Ceyhan’ın zaman kaybına tahammülünün olmadığını söyleyen Bayar, Meclis Üyelerinin oluşturulmasıyla ilgili gelen bir soruyu da şöyle yanıtladı, “İlçemize gerçek hizmet edecek Ceyhan’ın her bölgesini temsil edecek, projelerimize ve hizmetlerimize katkı koyacak bilgi birikime sahip her kesimden profiller olacak.”


“CEYHANLI’NIN ÖNÜNE UÇUK PROJELERLE ÇIKMAYACAĞIZ”


Ceyhan Belediye Başkanı seçildiği taktirde yapacağı projelerden de bahseden Mustafa Bayar; “2014 yerel seçimlerinde Ceyhanlı’lar iktidar eli değsin diye oy verdikler fakat değişen hiçbir şey olmadı.  Halen Hüseyin Sözlü Başkanımızın hizmetleri duruyor halada Adana Büyükşehir Belediyesi Hizmet etmeye devam ediyor. Bizim Hemşehrilerimizin önüne koyacağımız projeler uçuk yapılamayacak projeler olmayacak. Ceyhan’ın gerçek ihtiyaçlarını tespit ettik, bu bağlamda Ceyhan’ı geliştirecek, ekonomisine katkı koyacak ve sosyalleştircek projelerimiz var. Şu anda kitapçık haline getirildi ve baskı aşamasında bunları sizlerle ve hemşehrilerimizle en kısa zamanda paylaşacağız” dedi.
Bu haber 791 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • SAYI 118
  resim yok
 • SAYI 117
  SAYI 117
 • SAYI 116
  SAYI 116
 • SAYI 115
  SAYI 115
 • SAYI 114
  SAYI 114
 • SAYI 113
  SAYI 113
 1. SAYI 118
 2. SAYI 117
 3. SAYI 116
 4. SAYI 115
 5. SAYI 114
 6. SAYI 113
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • ASKİ
  ASKİ
 • 15 TEMMUZ
  15 TEMMUZ
 • HABER VİDEOLARI
  HABER VİDEOLARI
 1. ASKİ
 2. 15 TEMMUZ
 3. HABER VİDEOLARI
VİDEO GALERİ
YUKARI