Bugun...Başkan Sözlü: "Gönülleri MHP'de buluşturmaya Kerkük'te, Musul'da devam edeceğiz"

Tarih: 05-10-2017 06:47:42 + -


Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü makamında ziyaret etti.


Başkan Sözlü:

Başkan Sözlü: "Gönülleri MHP'de buluşturmaya Kerkük'te, Musul'da devam edeceğiz"

 

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü makamında ziyaret etti.

 

ERGÜN'E VE MANİSA'YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDULAR

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin katılımıyla gerçekleşecek olan Uzunburun Katı Atık Bertaraf ve Düzenli Depolama Sistemi'nin açılış töreni öncesi Milliyetçi Hareket Partisi'nin Türkiye genelindeki üç Büyükşehir Belediye Başkanı bir araya geldi. Açılış törenine katılmak üzere Manisa'ya giden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can ile birlikte  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü makamında ziyaret ederek tesisin hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

"BUGÜN ADANA,MERSİN,MANİSA'DA; YARINLARDA KERKÜK'TE MUSUL'DA"

Ziyaret esnasında Başkan Sözlü şu cümleleri kurdu: "Asırları aşıp gelen Türk Milliyetçiliği ideolojisinin siyasal temsilcisi olan Milliyetçi Hareket Partisi'nin belediye başkanları olarak milliyetçi belediyecilik anlayışı ile her vatandaşımızı aziz bilip, partimizle nikahlı, hizmetlerimizle tarafsız olmaya devam edeceğiz. Birileri gönül yıktıkça, Türk Milleti'nin bağrında onarılmaz yaralar açtıkça bizler gönül yapmaya, gönülleri Milliyetçi Hareket Partisi'nde buluşturmaya devam edeceğiz; bugün Adana'da, Mersinde, Manisa'da; yarın da Kerkük'te, Musul'da..." dedi.
Bu haber 1346 defa okunmuştur.

Etiketler : Manisa mersin mhp

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • SAYI 116
  SAYI 116
 • SAYI 115
  SAYI 115
 • SAYI 114
  SAYI 114
 • SAYI 113
  SAYI 113
 • Sayı 112
  Sayı 112
 • SAYI 111
  SAYI 111
 1. SAYI 116
 2. SAYI 115
 3. SAYI 114
 4. SAYI 113
 5. Sayı 112
 6. SAYI 111
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • ASKİ
  ASKİ
 • 15 TEMMUZ
  15 TEMMUZ
 • HABER VİDEOLARI
  HABER VİDEOLARI
 1. ASKİ
 2. 15 TEMMUZ
 3. HABER VİDEOLARI
VİDEO GALERİ
YUKARI