Bugun...Adana ASKİ Spor'da Devir Teslim Töreni

Tarih: 12-09-2017 11:34:55 + -


Adana Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Rahmi Pekar, Adana ASKİ Spor Kulübü Başkanlığı görevini, gerçekleştirilen devir teslim töreninde ASKİ Genel Müdür Yardımcısı Yüksel Durna'ya devretti.


Adana ASKİ Spor'da Devir Teslim Töreni

Adana ASKİ Spor'da Devir Teslim Töreni

 

Adana Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Rahmi Pekar, Adana ASKİ Spor Kulübü Başkanlığı görevini, gerçekleştirilen devir teslim töreninde ASKİ Genel Müdür Yardımcısı Yüksel Durna'ya devretti. 

 

21 Ağustos 2017 tarihinde yapılan Genel Kurul toplantısında alınan karar neticesinde ASKİ Spor Kulübü'nün Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Durna oldu. Yeni yönetim kurulunun devir alma töreni Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi şantiyesinde gerçekleştirildi.

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol 1.Liginde mücadele eden Adana ASKİ Spor Kulübü'nün devir teslim törenine Rahmi Pekar, Yüksel Durna, Sedat Sözlü ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

PEKAR: ''ADANA ASKİ SPOR, TÜRK BASKETBOLUNA RENK KATTI''

Devir teslim töreninde konuşma yapan Rahmi Pekar, ''Kulüp Başkanımıza ve yeni yönetim kurulu üyelerimize hayırlı olsun. Adana ASKİ Spor'un Adana'ya ve Türk basketboluna renk kattığını düşünüyorum. Gerçekten de geçtiğimiz sezonlarda çok başarılı maçlar yaptık, ses getirdik. Bu, bir hizmet yarışıdır. Bizler bu yarıştaki bayrağı sizlere devrediyoruz. Adana ASKİ Spor'un hak ettiği yere yükseleceğine canı gönülden inanıyorum. Başkanlık görevini devrettiğim Yüksel Durna'ya ve yeni yönetimine başarılar diliyorum. Adana ASKİ Spor Kulübü Başkanlığı görevinde olduğum süre boyunca benimle aynı yolu yürüyen tüm ekip arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.'' dedi.

DURNA: ''SAYIN HÜSEYİN SÖZLÜ İÇİN GURUR KAYNAĞI OLACAĞIZ''

Kulüp Başkanı Yüksel Durna ise öncelikle geçmiş dönem yönetim kuruluna teşekkürlerini dile getirerek Rahmi Pekar ve Sedat Sözlü'nün tecrübelerinden yararlanacağını belirtti. Yeni spor salonunun da açılacağını dile getiren Yüksel Durna, kendi arıtmasını, havalandırmasını ve aydınlatmasını sağlayacak olan tek ''yeşil'' spor salonunun da ASKİ Spor'un hizmetine açılacağını müjdeledi. Durna, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Belediye Başkanımız ve Adana ASKİ Spor'un Onursal Başkanı Hüseyin Sözlü de her daim spora ve sporcuya verdiği destekle öne çıkmıştır. Bu anlamda Sayın Sözlü için de bir gurur kaynağı olacağız. Hedeflerimizi gerçekleştirmek için elimizden geleni yapacağız.''

RAHMİ PEKAR VE SEDAT SÖZLÜ'YE PLAKET

Konuşmaların ardından önceki dönemlerde Adana ASKİ Spor Kulübü Başkanlığı yapmış olan Rahmi Pekar ve Sedat Sözlü ile Genel Menajer Fatih Yücel'e plaketleri takdim edildi.

 
Bu haber 1782 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SPOR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • SAYI 118
  resim yok
 • SAYI 117
  SAYI 117
 • SAYI 116
  SAYI 116
 • SAYI 115
  SAYI 115
 • SAYI 114
  SAYI 114
 • SAYI 113
  SAYI 113
 1. SAYI 118
 2. SAYI 117
 3. SAYI 116
 4. SAYI 115
 5. SAYI 114
 6. SAYI 113
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • ASKİ
  ASKİ
 • 15 TEMMUZ
  15 TEMMUZ
 • HABER VİDEOLARI
  HABER VİDEOLARI
 1. ASKİ
 2. 15 TEMMUZ
 3. HABER VİDEOLARI
VİDEO GALERİ
YUKARI